Haber
13 Şubat 2018 ( 258 izlenme )

20 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ LİMON TARİFİ

Diyet konu olduğunda bir an önce zayıflamak değil de yağlardan kurtulmak önemli olan konudur. Bu videomuzda ise sizlere 20 kilo verdiren haşlanmış limon tarifi diyeti nasıl yapılır? Buna değinmek istedik.

20 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ LİMON TARİFİ ile ilgili görsel sonucu

Limonun haşlanmış olmasının nedeni midenize zarar vermemesidir. Çünkü limonu çiğ olarak tükettiğinizde bazı hassas midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok ettiği için vücudunuz da botox etkisi yaratacak bir tariftir.

Malzemeler, 4 adet limon, 1 baş sarımsak, 1 çay kaşığı zencefil, 2 litre su, Hazırlanışı, limonları ortadan iki keserek sıkalım sıktıktan sonra sarımsakları rendeleyelim ve üzerine bir çay kaşığı zencefil ekleyerek karıştıralım karıştırdıktan sonra limon suyunu ekleyerek karıştırmaya devam edelim daha sonra kaynamış 2 litre suyu tencereye aktaralım içine sıktığımız limon kabuklarını ekleyelim ve haşlamaya bırakalım kaynamaya başlayınca sarımsak kürünü de ekleyelim 3-4 dakika daha kaynadıktan sonra limon kabuklarını çıkartıp kalan suyunu da süzgeçten geçirelim ve soğumaya bırakalım.

Tüketim, Haşlanmış limonu her sabah bir fincan içerek vücudunuzun safra kesesini uyarılmasını sağlarısınız.
Limonda bulunan mineraller de midenizi rahatlatır, sindirim sistemini güçlendirir. Hızlı ve doğal olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu içeceği hazırlayın ve hiçbir diyet yapmadan 20 kiloya kadar olan vücut fazlalığınızın gittiğini göreceksiniz.

Diğer Faydaları: Limonun antioksidan etkisi diğer pek çok hastalıkta olduğu gibi, iltihaplı ve ağrılı hastalıklar olan iltihaplı eklem ağrılarına yol açtığı rahatsızlıkları hafifletmek için kullanılabilir.

Kalp ve Damar Sağlığına çok faydalı, Yaraların İyileşmesine katkı sağlar, Cilde iyi gelir, Sindirime yardımcıdır, Kemik sağlığına faydalı., Saçlara sürülürse iyi gelir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir