Şok Aktüel 26 Ocak 2019 kataloğu hafta sonu indirimleri içerisinde bu hafta da tek sayfada muhteşem ürünler sizlerle buluşuyor. 26 Ocak Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile gelecek fırsatları merak ediyorsanız detaylar haberimizde…

Şok Market mağazalarında Bu hafta da aktüel ürünler kampanyası hafta sonu için yayınlandı. Çarşamba günü indirimlerinin hala devam ettiği Şok Market’in cumartesi kampanyasının detaylarını sizler için Araştırdık. Şok mağazalarında hafta sonunda ulaşacak ürünler arasında özellikle otomobil sahipleri için özel kampanyalı ürünler bulunurken elektrikli ev aletlerinde de güzel fiyatlar sizleri bekliyor. Şok Aktüel Ürünler kataloğunda Hafta sonuna özel olarak tek sayfalık indirimler sizlerle buluşuyor. Kataloğun tek sayfa olduğunu aldırma yöntemi dolu dolu bir kampanya dönemi daha başlıyor. Şok Aktüel hafta sonu kampanyası ile gelecek olan fırsatları merak edenler haberimizin devamında en detaylı ve en güncel bilgileri bulabilirler…
Kawai Multimedya Set
Şok Aktüel 26 Ocak 2019 kataloğu ile bu hafta araçlarınız için özel ürünler geliyor. Şok Market’in kataloğunda daha önce de sık sık görmeye alıştığınız Kawai Multimedya Set bu hafta bir kez daha indirimli olarak sizlere ulaşıyor. Aracınızın multimedya sisteminde bu hafta uygun fiyata Şok Market’ten alacaksınız. Şok aktüel kataloğu da bu hafta geri görüş kamerası hediyesi ile birlikte satışa sunulacak olan Kawai Multimedya Set Sadece 399 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor. 2 yıl garantili olan bu Ürünü aynı zamanda vade farkı ödeyerek kredi kartına taksit imkanı ile de satın alabilirsiniz.

Sinbo Araç İçi Süpürge
29 Ocak Şok Aktüel kampanyası içerisinde dikkat çeken diğer bir ürün ise Sinbo araç içi süpürge. Sadece araç içinde değil, evinizde basit temizlik sırasında da kullanabileceğiniz Bu ürün cumartesi gününün en özel ürünlerinden biri. 2 yıl garantili olarak Şok Market kataloğu içerisinde satışta olacak olan Sinbo araç içi süpürgenin fiyatı sadece 44,90 TL. Yine bu ürünü de kredi kartına taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Sinbo Araç İçi Kettle
Şok Aktüel bu hafta başta da belirttiğimiz gibi sizlere çok özel ürünler sunuyor. Şok Market’in diğer bir indirimli ürünü ise Sinbo araç içi kettle. Özellikle uzun yolculuklarda çok işinize yarayacak olan bu ürünü Şok Market kataloğunda 2 yıl garantili olarak sadece 39,90 TL fiyatı ile satışta olacak. Fakat sınırlı sayıda gelen bu ürün çok talep görüyor kaçırmamak için cumartesi sabah erken saatlerde mutlaka Şok Market mağazalarında uğrayın.

Bunlar da İlginizi Çekebilir