Haber
19 Ocak 2018 ( 3012 izlenme )

Uğur Arslan’ın Herkesten Gizlediği Eşi

Herkesi evlendiren adam bakın kiminle evli! Eşini sır gibi saklıyordu. Birlikte fotoğrafları ortaya çıktı. İşte eşiyle nasıl tanıştığını böyle açıkladı. 28 YAŞINDA SEÇİL’İN EVİNE YEMEĞE GİDECEKTİM ANNEM İZİN VERMEDİ * Eşiniz Seçil’le nasıl tanıştınız?

– Seçil’den önce anne babasıyla tanıştım. Annesi beni pek beğenirmiş. Tesadüfen Kazdağları’nda otellerinde kaldım. Ormanın içinde çok güzel bir taş otel. Annesi, “Kızımla mutlaka tanışmalısın”dedi, “ABD’de okuyor”. “Tabii çok isterim” dedim ama öylesine. Sonra bir gün ben İstanbul’dayken annesi, ikimizi Ortaköy’de buluşturdu.

Eeee? – Esmer, uzun siyah saçlı bir kız. Güzel ama ben o dönem sarışınlardan hoşlanıyorum. Sohbet ettik ama alakam yok. Annesi yine devreye girdi. Çanakkale’ye çekime gidecektim. “Seçil’i de getirir misin?” dedi. Yolda yine sohbet…“Bekar mı?” diye sordu, yüzümden anladı. “Tövbe gidemezsin!” dedi. “Niye?” dedim. “O bekar, sen bekar.Olur mu şimdi? Nasıl bazı şeyler kız kardeşine yasaksa, sana da yasak.

Geç saate kadar kalmaktan söz ediyorsun. Kesinlikle izin vermiyorum” dedi.
Sonra? – Sonra bir-iki kere daha görüştük. Baktım, içimde bir şeyler alevleniyor. Gün geçtikçe degüçleniyor. Ulus’ta tek başına oturuyordu Seçil. Bir gün yemeğe davet etti. Ben de ailemle Maltepe’de yaşıyorum.

Anneme dedim ki “Seçil diye bir arkadaşıma akşam yemeğine gidiyorum.Geç gelebilirim, beni bekleme.” “Kim o?” dedi, “Yeni tanıştığım bir kız arkadaşım” dedim.

Bunlar da İlginizi Çekebilir